Kdo jsou partneři Salonu?

Mezi partnery Salonu dřevostaveb patří výrobci dřevostaveb, dodavatelé materiálů a technologií pro dřevostavby, projektanti, architekti, poradci a další odborníci, které spojuje snaha šířit osvětu o moderních dřevostavbách.

 

Co partneři nabízejí?

Partnerské firmy Salonu dřevostaveb zpravidla nabízí širokou škálu produktů a služeb - například: 

  • Materiály a technologie pro výstavbu dřevostaveb a jejich vybavení

  • Projekční služby a návrhy 

  • Poradenství, konzultace a další služby

 

Proč navštívit stránku partnerů?

Na stránce partnerů najdete informace o všech spolupracujících firmách Salonu dřevostaveb. Můžete si prohlédnout jejich webové stránky a získat kontakty.

S partnery Salonu se ale především setkáte v rámci akcí v CAMPu a na piazzetě Národního divalda.

 

Proč se stát partnerem Salonu dřevostaveb?

Jste firma, dodavatel, nebo výrobce, který například vyrábí zajímavý materiál pro stavby ze dřeva? Nebo dodáváte celé stavby či konstrukce na bázi dřeva a za svojí prací si opravdu stojíte?

Stejně jako u výběrů architektonických děl, tak i u volby partnerů dbáme na tu správnou skladbu. Nabízíme několik úrovní partnerství a forem prezentace. Na místě konání Salonu vévodí estetická hodnota architektonicky atraktivní expozice. Proto vždy připravujeme způsob prezentace, aby vyznění celku bylo co nejlepší.

Pokud byste se chtěli prezentovat na této výběrové akci, tak nás neváhejte kontaktovat. Prostor pro prezentace firem je omezený.

Vzhledem ke konceptu Salonu je také dostatek prostoru i k dalším netradičním formám spolupráce a Vaší prezentace (např. 3D objekty, zajímavé instalace, projekce atp.). Nebráníme se tedy jakýmkoliv nápadům v tomto směru jak ze strany architektů, tak partnerů a vystavovatelů. Salon tvoříte spolu s námi!

Salon Dřevostaveb

Generální partneři 2024

Hlavní partneři

Partneři

Záštitu převzali

Mediální partneři

Odborní partneři