o Salonu

Salon dřevostaveb – největší nesoutěžní přehlídka moderní dřevěné architektury v střední Evropě

Salon vznikl v roce 2005 s ambicí zviditelnit kvalitní českou architekturu ze dřeva. V průběhu uplynulých let se vyvinul v mezinárodní přehlídku moderní dřevěné architektury realizované zejména v ČR, SR a střední Evropě. Hlavním bodem Salonu je výstava kurátorsky vybraných aktuálních realizací, která má svou premiéru každoročně začátkem roku v Praze. Výstava následně putuje na slovenskou premiéru do Bratislavy a v průběhu roku i na další místa v ČR a na Slovensku. Všechny realizace z každého ročníku Salonu představuje publikace Ročenka dřevostaveb.

Výstava

Architektonický ateliér HILPERT

Architektonický ateliér HILPERT

Architekti DRNH

Architekti DRNH

IMG_5631

Ateliér Žentel

RD Hodonín Prodesi/Domesi

RD Hodonín Prodesi | Domesi

 

 

Do aktuálního Salonu vybíráme vždy architektonicky, konstrukčně i dispozičně zajímavé dřevostavby, které byly dokončeny v poslední době, nejlépe v posledních dvou letech. Výstava má význam jak pro architekty, kterým slouží jako srovnání s výsledky svých kolegů a možnost zviditelnit své realizace, tak pro návštěvníky a potenciální klienty, pro které je tato výstava reprezentativním souborem současné české architektury dřevostaveb. Jednotlivé stavby jsou na Salonu prezentovány na velkoplošných bannerech, z nichž každý je věnovaný jedné konkrétní realizaci.

Ročenka

rocenka dvoustrana

Chcete si zážitek z výstavy odnést i „fyzicky“? Potřebujete studijní materiál, nebo zkrátka máte rádi knihy o architektuře? Pak je tu pro Vás publikace Ročenka dřevostaveb, která rekapituluje výstavu a stává se tak jejím katalogem, stejně jako uceleným průvodcem po zajímavých dřevostavbách realizovaných v uplynulém roce nejen v České republice. Pokud jste výstavu nestihli, nebo byste rádi viděli realizace z minulých ročníků, můžete si Ročenku (aktuální i starší ročníky) objednat v e-shopu na domesistore.com.

Přednášky

V sekci přednášek proběhne vždy  Mozaika dřevostaveb, kde vybraní architekti krátce představí své stavby z výstavy.

 

Dále probíhají přednášky zahraničních architektů, po kterých následuje diskuze na aktuální téma za účasti architektů a dalších odborníků na konstrukce.

Na Salonu je také k dispozici Bookshop s tématickou literaturou. Všechny knihy jsou následně k dispozici na e-shopu domesistore.com.

_

Salon jako putovní výstava 

Veletrh Dřevostavby rozhodně není jedinou zastávkou Salonu dřevostaveb. Po zbytek roku se výstava pravidelně představuje i v dalších městech České a Slovenské republiky. 

Dále potřebujete:

Zvolte vhodný BCC
Zaregistrujte se v něm
Doplňte rovnováhu
Pokračujte na sázení
Co ještě potřebujete vědět o sázení na zápasy v League of Legends?
Stejně jako u jiných https://esportswettenz.com/pinnacle/ jsou pro turnaje LoL přijímány různé typy sázek. Zde jsou ty nejoblíbenější:

Který tým vyhraje turnaj
kdo bude MVP (nejvíce odměňující hráč) turnaje nebo jednoho zápasu,
s tím, co toto nebo toto utkání skončí.
Kromě toho, na některých setkáních, bookmakerům, včetně William Hill, je dána příležitost, aby sázky s kurzy a součty, a také přijímat sázky v živém režimu.