VÝZVA ARCHITEKTŮM: ZÚČASTNĚTE SE 15. ROČNÍKU SALONU DŘEVOSTAVEB!

18. 9. 2019

Podobně jako v uplynulých letech, tak i v nastávajícím roce, představí SALON DŘEVOSTAVEB široké veřejnosti největší nesoutěžní přehlídku toho nejlepšího, co za poslední období v oblasti dřevěné architektury vzniklo v ČR a SR. Projekt si klade za cíl formou výstavy, přednášek, projekcí a odborné literatury zaujmout co nejširší spektrum návštěvníků.

V loňském roce se SALON DŘEVOSTAVEB poprvé uskutečnil jako samostatný výstavní projekt v prostoru VNITROBLOCK v pražských Holešovicích. V roce 2020 plánujeme pražskou premiéru Salonu opět v těchto prostorách, a to v termínu 13. – 14. 3. 2020. Předcházet jí bude přednáška zahraničního architekta, která proběhne 12. března 2020 v CAMPu. Připravena je i premiéra v Bratislavě, která se uskuteční v únoru 2020 v Rakouském kulturním fóru. Samozřejmě, jako obvykle, plánujeme reprízy v dalších městech České i Slovenské republiky. 

Máte-li zájem stát se součástí tohoto unikátního výstavního projektu, zašlete nám, prosím, do pondělí 21. října 2019 4 fotografie v náhledové kvalitě a půdorys jedné či více vašich staveb na e-mail salondrevostaveb@prodesi.cz.

Pokud bude vaše stavba vybrána, zveřejníme ji v publikaci Ročenka dřevostaveb a budete mít možnost prezentovat ji v rámci výstavy, která kromě Prahy navštíví i další města. Vybrané realizované stavby se mohou prezentovat i v rámci doprovodných přednášek Salonu, na našem webu nebo Facebooku.

Těšíme se na vaše realizace!

Tým Salonu dřevostaveb 2020

FB_cover_2019c